.
                        
موضوعات سايت
جستجو


تبادل لينك

http://backlinks.ir

http://tarikhema.ir/link

http://tarikhema.ir/directory

http://mamlekate.ir

http://link.hamfaz.com/

http://iranarena.net

راه امام، راه ما ( زهرا قمري)
پنجشنبه، 11 دي ماه، 1348

آري! باب شيطنتي ديگر در كشور اسلامي ايران باز شد كه قلب رهبر معظم انقلاب، حضرت آيتالله خامنهاي را به درد آورد و روح ملكوتي امام راحل را آزردهخاطر نمود كه بايد پرسيد اغتشاش و دودستگي چرا؟ به فرموده امام «با كدام معيار و چه انصاف، خون اين جوانان را در جبههها و در شهرها ناديده ميگيريد و با ملتي كه ميخواهد استقلال و آزادي را كه با جان خود و فرزندان عزيز خود به دست آورده و با فداكاري ميخواهد آن را حفظ كند به جنگ اعصاب برخواستهايد؟ آيا بهتر نيست با فكر و قلم و بيان خود، دولت و مجلس و ملت را براي حفظ ميهن خود راهنمايي كنيد؟» چگونه است كه بر سر سفره گسترده انقلاب، روزي ميخوريم، ولي شكر منعم را از ياد بردهايم.

آگاه باشيم كه در كدامين طريق حركت ميكنيم؟ آيا در صراط نوراني انسانيت يا كجراهههاي ظلماني انانيت؟ آگاه باشيم كه دشمن كيست و راه مقابله با دسيسههاي شيطاني او چيست؟ كه در كلام شيواي رهبر معظم انقلاب اينگونه بيان شده است: «تنها باطلالسحر توطئههاي دشمنان بر عليه انقلاب و جمهوري اسلامي، همانا حراست از اصول بنياني انقلاب و پاسداري از ارزشهاي انقلاب است.»

 هزاران سلام و صلوات بدرقه راهش باد كه اين بار نيز با صدق و خلوص و هوشياري، هرگونه كجروي و انحراف از هدف را ناممكن ساخت و ملت دلآگاه و بيدار را بر آن داشت تا با اتحاد و همبستگي، خواب را از چشم دشمنان دونصفت ربوده و رؤياي شيرين آنها را به خشم و نفرتي افزون بدل سازند، كه ناشي از درماندگي آنان در برابر پايبندي رهبر و ملت نسبت به اصول اسلامي انقلاب بود.

آري! اتحاد و يكپارچگي مردم، رمز بقاي انقلاب اسلامي است و به بيان شيواي حضرت امام، نابودي اسلام و حكومت الله به دست استعمار و استثمارگران خارج و داخل تنها در فراموشي هدف و تفرقه و نفاق خلاصه ميشود. آنچه را كه امام با انقلاب اسلامي خود به همگان فهماند اين بود كه راز اعتلاي اسلام و مسلمين در انسجام و وحدت كلمه ميباشد كه حضرت آيتالله خامنهاي نيز در اين باره فرموده‌‌اند: «وحدت كلمه مهمترين وسيله ملت ما براي مقابله با تحريكها و توطئهها ميباشد.» و تأكيد نمودهاند «هر كس در هر مسئوليتي كه هست بايد همه همت خود را به گشودن گرهها و رفع مشكلاتي كه از سوي دشمنان كشور تحميل ميشود، بگمارد.»

پس به هوش باشيم و بيدار، و براي ترقي و تعالي كشور اسلامي همدل و همراه شويم. زيرا تا اين روح تعاون و تعهد در جامعه برقرار است، كشور عزيزمان از آسيب دهر إنشاءالله مصون است و در همه حال خصوصاً موقعيتهاي سخت سياسي و اجتماعي راهبر كشور اسلامي خويش، رهبر معظم انقلاب را تنها نگذاريم و همواره پشتيباني مخلص براي ايشان باشيم و گام به گام او حركت كرده تا هيچگاه قدمي در بيراهههاي گمراهي و تباهي برنداريم و اين سخن امام بزرگوار را به گوش جان بسپاريم كه فرمودند: «بايد ملت بيدار و هوشيار ايران با ديد اسلامي، اين توطئهها را خنثي نمايند و گويندگان و نويسندگان متعهد به كمك ملت برخيزند و دست شياطين توطئهگر را قطع نمايند.»

 

 
 

مرتبط باموضوع :

 زن ریحانه ملکوتی (فاطمه حمزه اي )  [ پنجشنبه، 11 دي ماه، 1348 ] 2222 مشاهده
 نظر همسر رهبرانقلاب درباره حجاب، خانه‌داری  [ پنجشنبه، 11 دي ماه، 1348 ] 4290 مشاهده
 زندگی نامه حضرت زهرا(س)  [ پنجشنبه، 11 دي ماه، 1348 ] 3952 مشاهده
 
 
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب